Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cheltuieli sociale pe fluturasul de salariu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cheltuieli sociale pe fluturasul de salariu

Buna ziua!! Va rog, puteti sa ma ajutati cu o informatie? Pentru prima data, pe fluturasul de salariu mi a aparut rubrica Cheltuieli sociale 520 lei. Puteti sa mi spuneti si mie despre ce este vorba? Am intrebat o pe contabila firmei dar nu mi a dat nici un raspuns. Ce reprezinta: bani opriti, bani scutiti de la impozit? Vă multumesc!!
mihaidavid, utilizator
cheltuieli sociale
[ link extern ] /