Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua. Locuiesc la casa și am gard din ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua. Locuiesc la casa și am gard din scândură. As vrea ...

Bună ziua. Locuiesc la casa și am gard din scândură. As vrea sa îl schimb cu unul de beton cu fundație. Am nevoie de autorizație de construcție? Am înțeles :dacă este pe hotar am nevoie, dacă este în curte nu am nevoie. Mulțumesc pentru răspunsuri
Ceapa Manuela, utilizator
Buna ziua!
Aveti nevoie de autorizatie.