Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverinta vechime in caz de fuziune.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverinta vechime in caz de fuziune.

Adeverinta vechime in caz de fuziune. Adeverinta trebuie sa cuprinda si perioada inaintea fuzionarii ? Mentionez ca nu s-a facut alt contract de munca.
LIH, utilizator