Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Unde gasesc ajutor impotriva asociatiei?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Unde gasesc ajutor impotriva asociatiei?

Am niste datorii la asociatia de proprietari. Am platit 3000 lei din datorie si nu au scazut nici un leu din total datorie!!! Se razbuna in acest fel pe mine ca au fost reclamati pentru infractiuni comise fata de proprietari. Primaria e cu ei deci iese din dicutie sa ii reclam acolo. Ce altceva pot face? Nu e prima data cand imi fura astfel banii!!! Rog ajutor cu idei.
gi-jane2, moderator