Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pot depune plângere după 13 ani pt neplata pensiei ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pot depune plângere după 13 ani pt neplata pensiei alimentare?

Pot depune plângere după 13 ani dacă tatăl nu a plătit pensie alimentară niciodată?
User22116874, utilizator