Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua Va rog sa ma ajutati cu un ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua Va rog sa ma ajutati cu un contact/mail/telefon al ...

Buna ziua

Va rog sa ma ajutati cu un contact/mail/telefon al dnei Aida Ciobanu, care a lucrat la SC IIRUC Bucuresti.

Va multumesc.

Cu asa ceva nu se ocupa Forumul avocatnet, insa Arhiva IIRUC Bucuresti se afla la firma de arhivare
A&M ARHIVE CENTER SRL, tel. 0244435802, email iurisconsulting@yahoo.com, din Ploiesti, str. Pompelor, nr. 3.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc pt precizare.