Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Cum îmi recuperez ani după cartea de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Cum îmi recuperez ani după cartea de muncă fabrica ...

Bună ziua!
Cum îmi recuperez ani după cartea de muncă fabrica STITEH SA Sa desființat. Cartea de muncă a fost pierdută
Mulțumesc frumos.
Catalin777, utilizator
Luati legatura cu lichidatorul societatii INTERCOM MANAGEMENT SPRL