Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Sotia, fiind împreună de 30 de ani, s- a ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Sotia, fiind împreună de 30 de ani, s- a îmbolnăvit în urma ...

Sotia,fiind împreună de 30 de ani,s- a îmbolnăvit în urma cu20..alaltăieri a ieșit din spitalul de psihiatrie ptr ca ,din ianuarie ,nici măcar nu a ridicat medicamentele. Fiind la copiii din ianuarie,a schimbat încuietoarea la usa,hainele si încălțările,le-a aruncat afara,și acuza ca vreau sa o omor,ca sunt curvar,pederast,și, cea mai groaznica..mama ținut cu fiic noastră...
Din topic inteleg ca doar ne informati.