Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionata in sept 2023 la limita de varsta. 4 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionata in sept 2023 la limita de varsta. 4 ani facultate. ...

Pensionata in sept 2023 la limita de varsta. 4 ani facultate. La recalculare se adauga la punctaj 0.25pct/an ( total 1 pct)?
Multumesc
Nu mai primiți nimic la recalculare.Ati primit la deschiderea drepturilor aproximativ 2,5 puncte pentru facultate.