avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 698 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua,sunt functionar public si vreau sa ma ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua,sunt functionar public si vreau sa ma interesez daca ...

Buna ziua,sunt functionar public si vreau sa ma interesez daca pot sa activez in cadrul unui PFA al carui titular sunt tot eu.

Alte discuții în legătură

Functionar public incompatibil sau in conflict de interese? vaiscovici vaiscovici Sunt functionar public dar in prezent am raportul de serviciu suspendat pentru motive de interes personal. Dupa ce m-am suspendat, mi-am facut un PFA in ... (vezi toată discuția)
Asociatie(ong) contract cu pfa-ul unui functionar public asociatie-ong asociatie-ong Asociatia (organizatie nonguvernamentala) are in implementare un proiect finantat din fonduri UE. In cadrul acestui proiect intentionam sa angajam contractual ... (vezi toată discuția)
Conflict de interese privind functionarii publici Nepal Nepal Un functionar public - inginer zootehnist- la locul de munca intocmeste proiecte 112,141, Fiul lui - inginer agronom, nu este functionar public, are PFA carui ... (vezi toată discuția)