Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună ziua ! Am o nedumerire: noua decizie de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună ziua ! Am o nedumerire: noua decizie de pensionare am primit-o ...

Bună ziua !
Am o nedumerire: noua decizie de pensionare am primit-o cu un cuamtum mai mic decât cel în plată, dacă nu o contest în termen legal începând cu 01.10.2024, voi primi aceeași sumă sau cea de pe decizia nouă !
Vă mulțumesc anticipat !
Veti primi pensia care este in plata , in prezent.