Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Societate din Romania are contract de prestari ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Societate din Romania are contract de prestari servicii in Danemarca, ...

Societate din Romania are contract de prestari servicii in Danemarca, pentru care trebuie detasati doi angajati.
Inregistrez in revisal si suspendare c.i.m sau doar detasare?
Salariile respectiv diurnele sunt platite de angajatorul din Romania.
Multumesc!
cristeai, utilizator
Doar detasare .