Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dacă ai peste 40 de ani contributivi, poți ieși la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dacă ai peste 40 de ani contributivi, poți ieși la pensie ...

Dacă ai peste 40 de ani contributivi, poți ieși la pensie anticipata fără penalizare după 1 septembrie 2024 ? Mulțumesc frumos
Datele postate de d-voastra conduc spre pensie dce limita de varsta(art.56).