Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Nu a sosit decizia de pensie noua. Sotul nu a primit ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Nu a sosit decizia de pensie noua. Sotul nu a primit decizia noua , (Eu ...

Nu a sosit decizia de pensie noua.
Sotul nu a primit decizia noua , (Eu am primit ), acceasi adresa de 50 de ani . Nici alte vecine de apartament .
Postasul , cine ne aduce si pensia , poate sa aduca cu intarziere ? Cu respect
ili47, utilizator
Este posibil ca la Oficiul Postal sa nu fi sosit decizia dvs ..postasul le aduce.