Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Am lucrat in Spania 3 ani și 5 luni vreau să știu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Am lucrat in Spania 3 ani și 5 luni vreau să știu dacă se. ...

Am lucrat in Spania 3ani și 5luni vreau să știu dacă se. cumulează cu ani lucrați în România și cînd.Sint pensionata in România de doi ani cu o vechime de 24 de ani
Dacă ați lucrat cu acte legale în Spania, da, acei ani pot fi avut în vedere și în România. Mergeți cu actele la casa de pensii.