Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Am un certificat de actionar si nimeni nu poate ajuta.
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Am un certificat de actionar si nimeni nu poate ajuta.

Am un certificat de actionar la Automobile Dacia si nimeni nu poate ajuta.Nimeni nu știe unde mă pot adresa pentru a afla informații despre dividende.
Internetul mai mult a făcut învălmășeală ,fiecare sait aduce altceva,
Mulțumesc anticipat!
Gabriela000, utilizator
Buna ziua,
Pe dacia.ro ati incercat?
[ link extern ]
Gasiti si situatiile financiare si repartizarea profitului, modalitatea de incasare a dividendelor, de cesionare a actiunilor, de retragere din actionariat doar sa vrei sa te informezi!