Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua, Daca sotul meu are un credit ipotecar, iar ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua, Daca sotul meu are un credit ipotecar, iar eu sunt ...

Buna ziua,

Daca sotul meu are un credit ipotecar, iar eu sunt garant, se poate sa iau si eu un credit ipotecar pe numele meu unde el sa fie coplatitor?

M-ar interesa daca acea cota de TVA va fi 9% in cazul meu.

Multumesc frumos,
Daca aveti venituri suficiente, puteti.