Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Revin cu întrebarea: Un teren care este înscris în ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Revin cu întrebarea: Un teren care este înscris în cartea ...

Revin cu întrebarea:
Un teren care este înscris în cartea funciară cu suprapunere reală , se poate cumpăra?
Mulțumesc!
orice se poate vinde, se poate si cumpăra
adriandimitriu, utilizator