Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Nu este specificat ce se include in stagiul de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Nu este specificat ce se include in stagiul de cotizare necontributiv ? Facultate, ...

Ce se include in stagiul de cotizare necontributiv ?
Facultate, armata sunt incadrate la satagiu asimilat.
Multumesc
Facultatea, armata sunt incadrate si la stagiu necontributiv , sporul pentru activitatea in grupe de munca, de asemenea este stagiu necontributiv.