Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informație. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informație. Tatăl meu ...

Buna ziua!

Va rog sa ma ajutati cu o informație. Tatăl meu și a depus dosarul de pensionare.
Nu găsește cartea de munca și nu este sigur dacă a fost reținută la momentul depunerii dosarului.
Decizia a sosit însă cartea de munca, nu.
Din forumuri am citit ca aceasta ar trebui sa vina cu decizia insa in cazul lui nu s a întâmplat asa.

Mulțumesc
Buna ziua!
Cartea de munca se ridica personal de la casa de pensii.