Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Probleme cu vecinul de sub noi pentru ca avem 2 motani
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Probleme cu vecinul de sub noi pentru ca avem 2 motani

Buna ziua!
Situatia noastra este in felul urmator: avem 2 motani, animale crepusculare, care se joaca, iar vecinul de sub noi se plange ca nu poate dormi si il deranjeaza zgomotele. Am luat atitudine si peste noapte separam motanii, astfel ca ei nu se mai pot juca si face galagie. Totusi, dansul a spus ca il deranjeaza in continuare si ne-a amenintat cu urmatoarea exclamatie: "lasa ca vedeti voi". Ce am putea face in aceasta situatie? Am fost politicosi cu el, insa nu functioneaza.
Mells, utilizator