avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1650 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună seara! Concediul medical pentru boli obișnuite, ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună seara! Concediul medical pentru boli obișnuite, incapacitate ...

Bună seara! Concediul medical pentru boli obișnuite, incapacitate temporară de muncă, intra în calculul stagiului necesar (conform anexei 5) pentru ieșirea la pensie în baza legii 360/2023? Mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Concediul medical elena nicolaescu elena nicolaescu Buna seara, As dori sa stiu daca si in ce fel concediul medical poste influenta calculul vechimii in munca si al stagiului de cotizare.In perioada ... (vezi toată discuția)
Concediu medical DianaTrisca DianaTrisca Buna, am urmatoarea speta Un angajat din data de 01.05 intra in concediu medicat de pe 23 pana pe 31 (5 zile lucratoare) cu codul 06 - urgente medicale ... (vezi toată discuția)
Concediu medical accident de munca margareta2 margareta2 Va rog sa-mi spuneti daca pot plati un concediu medical pentru accident de munca, in conditiile in care angajatul nu are stagiul compet de cotizare (are doar ... (vezi toată discuția)