avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 502 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Cum as putea gasi arhiva firmei TMUCB - ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Cum as putea gasi arhiva firmei TMUCB - filiala Neamt ...

Buna ziua! Cum as putea gasi arhiva firmei TMUCB - filiala Neamt pentru anii 1980-1986. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:29, 10 Septembrie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua, unde gasesc si eu arhiva firmei tmucb filiala craiova ... ARYYYS ARYYYS Buna ziua, Unde gasesc si eu Arhiva Firmei TMUCB filiala Craiova Va multumesc anticipat (vezi toată discuția)
Adeverinta de vechime romtelecom. bună ziua, am și eu o întrebare : vreau să obțin o adeverință ... Doinaho Doinaho Bună ziua, Am și eu o întrebare : Vreau să obțin o adeverință de vechime cu toate sporurile pentru dosarul de pensie de la angajatorul ... (vezi toată discuția)
Cum pot face rost de adeverinta grupa a 2 a de munca daca societatea ... stefan.szen@zeolitesproduction.com stefan.szen@zeolitesproduction.com Cum pot face rost de adeverinta grupa a 2 a de munca daca Societatea a trecut prin lichidare si au fost pierdute arhivele societatii. Am lucrat in agricultura ... (vezi toată discuția)