Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dacă sunt născută în 1967la ce vârstă ies la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dacă sunt născută în 1967la ce vârstă ies la pensie? Arhiva ...

Dacă sunt născută în 1967la ce vârstă ies la pensie? Arhiva Sere Câmpia Turzii știe cineva unde se află? Mulțumesc.
Precizati si luna nasterii.

pentru arhiva intrebati aici
[ link extern ] /