Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună seara!Am și eu o întrebare pentru ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună seara!Am și eu o întrebare pentru dumneavoastră și ...

Bună seara!Am și eu o întrebare pentru dumneavoastră și va rog să-mi răspundeți!Eu sunt căsătorit soția mea deține un apartament care a fost al mamei sale și mai are o sora. Mama lor a decedat și acum trebuie să facă succesiunea. Întrebarea mea este....trebuie să fiu și eu prezent la această succesiune?Va mulțumesc frumos!
Nu trebuie.