avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 978 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva ITA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva ITA ...

Buna zaiua,
Aveti cumva informatia referitoare la Arhiva ITA Bucuresti Autobaza 1? Ati aflat cumva unde au fost arhivate cartile de munca de la aceasta societate sau cum putem obtine adeverinta privind vechimea in munca?
Stiti cumva cum se numeste persoana care a avut calitatea de asociat respectiv administrator la IUDICIA SRL?
Va multumim mult pentru implicarea dvs.
Maria Panduru
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:29, 12 Septembrie 2024
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua.as dori sa stiu cum pot gasi arhiva ita bucuresti autobaza ... claudia1960 claudia1960 Buna ziua.As dori sa stiu cum pot gasi arhiva ITA BUCURESTI AUTOBAZA 1 TITAN pentru adeverinta de grupa a II A. Multumesc. (vezi toată discuția)
Arhive Flor Detesan Flor Detesan Sotul a fost detasat de la intreprinderea chimica Turda prin firma Arcom Bucuresti in LIBIA pentru 2 ani in perioada 1984-1986 . Nu stiu in prezent unde se ... (vezi toată discuția)
Firma desfiintata. cum aflu unde are arhiva pentru a obtine documente necesare pensionarii? aureliao2015 aureliao2015 Buna seara As dori sa aflu de unde obtin o adeverinta privind vechimea in munca, necesara la dosarul de pensionare, daca firma respectiva si-a incetat ... (vezi toată discuția)