Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva ITA ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva ITA ...

Buna zaiua,
Aveti cumva informatia referitoare la Arhiva ITA Bucuresti Autobaza 1? Ati aflat cumva unde au fost arhivate cartile de munca de la aceasta societate sau cum putem obtine adeverinta privind vechimea in munca?
Stiti cumva cum se numeste persoana care a avut calitatea de asociat respectiv administrator la IUDICIA SRL?
Va multumim mult pentru implicarea dvs.
Maria Panduru
Vedeți aceste discuții
www.avocatnet.ro/forum/discu...