Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Declarare venit din Germania
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Declarare venit din Germania

Am dat un item pe un joc unui baiat pentru o suma de bani pe care mi-a transferat-o in paypal. Ce trebuie si unde sa declar pentru a nu avea probleme? Mentionez ca nu am pfa iar tranzactia nu e de continuitate, de asemenea cel care mi-a trimis banii nu este din Romania, cel mai probabil Germania.
george-neagu, moderator