Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună seara.un avocat ma poate ajuta sa obțin ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună seara.un avocat ma poate ajuta sa obțin certificatul de ...

Bună seara.un avocat ma poate ajuta sa obțin certificatul de constator al nașterii ca find viu și anularea CNP?
Sa scap de acești demoni malefici
Contra cost normal
Bună ziua,

Nu poate niciun avocat să vă ajute cu ce doriți.
Sa obtineti certificat nu, dar va poate ajuta sa va băgați mințile în cap și sa realizați ce tâmpenie susțineți. Pt ca viu sunteti, nu va trebuie un certificat sa constate asta, iar fără cnp practic , nu mai existați. În pădure, singur, fara drepturi și obligații, puteti merge și fără certificat.
De demoni malefici scapati daca mergeti regulat la psihiatru.
O sa scapati de cnp doar cand veti muri.
gi-jane2, moderator
Buna ziua

Va ajut eu cu placere, dar doar cu conditia sa-mi dati si mie din ce fumati dvs.
Din păcate această este noua generație .(o generație periculoasă)
SunnyXxxX, utilizator