avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1948 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Bună seara.un avocat ma poate ajuta sa obțin ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Bună seara.un avocat ma poate ajuta sa obțin certificatul de ...

Bună seara.un avocat ma poate ajuta sa obțin certificatul de constator al nașterii ca find viu și anularea CNP?
Sa scap de acești demoni malefici
Contra cost normal
Cel mai recent răspuns: SunnyXxxX , utilizator 06:44, 19 Septembrie 2024
Bună ziua,

Nu poate niciun avocat să vă ajute cu ce doriți.
4 din 4 utilizatori consideră
acest răspuns util
Sa obtineti certificat nu, dar va poate ajuta sa va băgați mințile în cap și sa realizați ce tâmpenie susțineți. Pt ca viu sunteti, nu va trebuie un certificat sa constate asta, iar fără cnp practic , nu mai existați. În pădure, singur, fara drepturi și obligații, puteti merge și fără certificat.
De demoni malefici scapati daca mergeti regulat la psihiatru.
O sa scapati de cnp doar cand veti muri.
Ultima modificare: Joi, 19 Septembrie 2024
gi-jane2, moderator
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua

Va ajut eu cu placere, dar doar cu conditia sa-mi dati si mie din ce fumati dvs.
Din păcate această este noua generație .(o generație periculoasă)
Ultima modificare: Joi, 19 Septembrie 2024
SunnyXxxX, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Certificat constatator al nasterii nascutului viu dorinhojda dorinhojda in urma cu cateva zile am vizualizat o filmare video in care o persoana se prezenta ca fiind fiinta vie si nu persoana fizica, asta in urma unei cereri ... (vezi toată discuția)
Vreau sa cresc singura copila fara ca el sa mai intre in viata mea Baby help Baby help Sunt casatorita . Locuiesc in germania .Am o fetita de 3 luni. Sotul ma batut ma jigneste si nu mai o scot la capat cu el deloc. Acum ultima data ma lovit iar ... (vezi toată discuția)
Alcool la volan - 0.57 etilotest, plata analize, consecinte, pedeapsa BRaul BRaul Buna ziua, am si eu o intrebare poate ma puteti ajuta si pe mine careva, pe data de 03.02.2013 am fost oprit de politia rutiera care au constatat ca am condus ... (vezi toată discuția)