Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara am și eu o întrebare mi-am pierdut ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara am și eu o întrebare mi-am pierdut permisul de conducere ...

Buna seara am și eu o întrebare mi-am pierdut permisul de conducere în Austria
Pentru că am avut o alcoolemie de 0,83 și am lovit o mașină care era staționată
Perioada de suspendare a permisului este de 8 luni perioada de 8 luni
Mi-a trecut dar nu înțeleg cu psihologul și cu mediculul ce trebuie sa fac sa recupereze permisul fa rog ajutatima cu un Răspuns
Angajati un avocat roman, care profeseaza in Austria, altfel va trebui sa studiati dvs. cum e legea acolo.