Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... auditor energetic
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

auditor energetic

Buna ziua, sunt inginer electroenergetician si am un curs de management energetic.
Doresc sa devin auditor energetic.
Ma poate lamurii cineva concret despre ce autorizatii este nevoie, diplome, certificate, aparate-echipamente, examene, costurile acestora, etc sau unde ar trebui sa ma interesez?
Se poate sa imi desfasor activitatea de auditor energetic ca PFA, SRL sau altceva? Care ar fi cea mai buna varianta?
Orice informatie , chiar daca nu cuprinde toate raspunsurile la intrebari sunt binevenite.

Astept cu interes raspunsul dumneavoastra. Va multumesc.
adi_yyy2000, utilizator