avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 606 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... auditor energetic
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

auditor energetic

Buna ziua, sunt inginer electroenergetician si am un curs de management energetic.
Doresc sa devin auditor energetic.
Ma poate lamurii cineva concret despre ce autorizatii este nevoie, diplome, certificate, aparate-echipamente, examene, costurile acestora, etc sau unde ar trebui sa ma interesez?
Se poate sa imi desfasor activitatea de auditor energetic ca PFA, SRL sau altceva? Care ar fi cea mai buna varianta?
Orice informatie , chiar daca nu cuprinde toate raspunsurile la intrebari sunt binevenite.

Astept cu interes raspunsul dumneavoastra. Va multumesc.
Ultima modificare: Luni, 8 Februarie 2010
adi_yyy2000, utilizator

Alte discuții în legătură

Auditor energetic pentru cladiri - pfa sau profesie liberala stefansn stefansn Buna ziua, Sunt auditor energetic pentru cladiri atestat de Ministerul Dezvolatarii si sunt inregistrat la RC ca PFA cu codul CAEN 7112. Pot desfasura ... (vezi toată discuția)
Auditor energetic roisac roisac se accepta persoana fizica autoriza cu norma de venit pentru desfasurarea activitatii de auditor energetic ? multumesc ! (vezi toată discuția)
Legătura caen, sediu social, angajați și desfășurarea activității în cazul unei firme noi. mă puteți lămuri, vă rog? andrei farago andrei farago Buna seara, Pentru a va introduce in dilema mea vreau sa va spun ca sunt in punctul de a deschide o firma care are ca scop creearea de siteuri web, ... (vezi toată discuția)