Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Un coasigurat poate cotiza separat la pensie, lunar, ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Un coasigurat poate cotiza separat la pensie, lunar, din bugetul ...

Un coasigurat poate cotiza separat la pensie, lunar, din bugetul propriu?
Un coasigurat se poate asigura la pensii .