avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 553 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Bună Sunt pensionat de la pompieri,am ieșit la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Bună Sunt pensionat de la pompieri,am ieșit la pensie în 2018 ...

Bună
Sunt pensionat de la pompieri,am ieșit la pensie în 2018 îmi poate răspunde cineva
vă rog de ce cei pensionați,in perioada 2017/2019 sunt încă afectați de OG.59.dacă s-a abrogat în 2019
Vă mulțumesc.

Alte discuții în legătură

Bună sunt pensionat de la pompieri,am ieșit la pensie în 2018 ... RDoru RDoru Bună Sunt pensionat de la pompieri,am ieșit la pensie în 2018 îmi poate răspunde cineva vă rog de ce cei pensionați,in perioada 2017/2019 sunt încă ... (vezi toată discuția)
Acordare ajutoare la trecerea in rezerva dupa data de 01 iulie 2017 adgheorghe adgheorghe Buna ziua, La trecerea în rezervă cu drept de pensie, militarii beneficiau, în conformitate cu Legea-cadru 284/2010 privind salarizarea unitară ... (vezi toată discuția)
Acordarea indexarii de 5,25 % pentru intreg anul 2017 Fildan Lucian Fildan Lucian Eu am iesit la pensie din cadrul MAI in data de 16.08.2017 .Doresc sa aflu daca pot ataca, si am sansa sa castig in instanta decizia Casei de pensii sectoriala ... (vezi toată discuția)