Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lege șofer incepator , 100cp
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lege șofer incepator , 100cp

Bună ziua ,
Va roga sa imi spuneți dacă știți, s-a adoptat propunerea legislativa privind obligatia șoferilor începători sa conducă o masina cu o putere mai mica de 100cp ?
Am găsit ca a trecut de senat însă nimic mai mult .
Mulțumesc!
Este in dezbatere la Camera Deputatilor
[ link extern ]