avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 650 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Lege șofer incepator , 100cp
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Lege șofer incepator , 100cp

Bună ziua ,
Va roga sa imi spuneți dacă știți, s-a adoptat propunerea legislativa privind obligatia șoferilor începători sa conducă o masina cu o putere mai mica de 100cp ?
Am găsit ca a trecut de senat însă nimic mai mult .
Mulțumesc!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:48, 13 Octombrie 2024
Este in dezbatere la Camera Deputatilor
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

30 noiembrie este declarata zi libera ? popanaid popanaid Buna dimineata tuturor ! Va rog sa-mi spuneti daca ziua de 30 noiembrie a fost declarata zi libera ( Sf. Andrei ). Stiu ca a fost o propunere insa nu stiu ... (vezi toată discuția)
Noua lege a consilierilor juridici ContSters116875 ContSters116875 E cineva bine informat despre adoptarea noii legi a consilierilor juridici? E in SENAT pentru dezbatere, dar cu aceste crize politice si personale ale ... (vezi toată discuția)
Propunere legislativă privind darea în plată a unor bunuri imobile în vederea stingerii obligaţiilor asumate prin credite LucaMoise LucaMoise Buna ziua, este vorba de \\\\"Propunerea legislativă privind darea în plată a unor bunuri imobile în vederea stingerii obligaţiilor asumate prin ... (vezi toată discuția)