Forum Discuţii contabile şi ... Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA Vanzarea de panouri& Kituri fotovoltaice Sunt o firma ...
Discuție deschisă în Taxa pe Valoarea Adaugată - TVA

Vanzarea de panouri& Kituri fotovoltaice Sunt o firma A care ...

Vanzarea de panouri& Kituri fotovoltaice
Sunt o firma A care cumpara de la o firma B un kit fotovoltaic in vederea revanzarii catre o persoana fizica C.
Care este cota de TVA pe care firma B o aplica facturii catre firma A?
Vicktoras, utilizator