avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 865 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Sunt condamnat în danemarca pentru furt, poate să-mi ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Sunt condamnat în danemarca pentru furt, poate să-mi vina sentința ...

Sunt condamnat în danemarca pentru furt pote să-mi vina sentința în România

Alte discuții în legătură

Buna daca sunt condamnat in danemarca pentru furt vor cere extradarea ... Papnu Papnu Buna daca sunt condamnat in Danemarca pentru furt vor cere extradarea pentru ami ispasi pedeapsa acolo va mulțumesc (vezi toată discuția)
Viza in romania pentru un cetatean filipinez BogdanMMM BogdanMMM Salut , am o situatie putin complicata , vreau sa ma casatoresc cu o filipineza si nu stiu cum sa procedez , eu lucrez in Danemarca dupa casatorie nu ... (vezi toată discuția)
Desfacerea casatoriei pantescuelena pantescuelena Buna seara!Va rog sa ma ajutati cu un raspuns la problema mea.Fata mea s-a casatorit la starea civila din Iasi in anul 2014,februarie apoi a plecat cu sotul in ... (vezi toată discuția)