Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Mail-ul este o proba?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Mail-ul este o proba?

Va rog sa-mi spuneti daca mail-ul este considerat proba in dosar?
da, in principiu
daca sunteti parte in discutia de pe mail, da. Cel putin in anumite dosare ,la anumite instante,au fost acceptate
Este vorba doar de un mail primit,atat.
Se va face o coroborare cu alte probe in caz de proces.
~ Conținut șters la cerere ~