avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 594 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vesnica problema Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vesnica problema Revisal

As dori sa ma ajute cineva ca sa dau si eu de versiunea misterioasa 1.0.0. pe care nu o gasesc nici eu precum nici altii.Va multumesc
adresa de email este bardi_ind@yahoo.com:(
Cel mai recent răspuns: lorelayold76 , utilizator 15:17, 29 Aprilie 2010
Verificati-va mail-ul ....:)
@Freeelis
Este o versiune noua? Sau cea veche pe care o stim toti?
namiru a scris:

@Freeelis
Este o versiune noua? Sau cea veche pe care o stim toti?


Este prima versiune a Revisal-ului ... varianta1.0.0 ... nu au scos alta versiune si nici nu vor scoate de curand o noua versiune :)
E unul din cele mai timpite programe informatice.
Sa nu poti sa scoti nici o situatie pe hirtie, la noi unde numai dovada scrisa te absolva de diverse sanctiuni.
Dar nu numai asta. Duci o actualizare la ITM dar pe discheta e un fisier informatic (
cu extensie xml, dar nu stii daca e bun ca nu poti sa-l citesti sau sa-l listezi, iar adresa de inaintare o faci mata in word sau excel, dar nu cu revisal.
Si in adresa nu esti nici macar obligat sa scrii ce actualizare faci.
Daca vrei cumva sa scoti o situatie la zi cu salariatii aflati in plata , sau cu cei plecati, sau cu cei veniti intr-o anumita perioada, incerci degeaba.
REVISAL nu da nici o informatie selecta, el doar iti afiseaza toti salariatii pe care i-ai bagat de cind lucrezi cu el si pina azi.
Am zis bine afiseaza, pentru ca de tiparit nu tipareste nimic.
La ce le-o fi trebuind de au pus amenzi asa de mari pentru neprezentarea lui???
Revisalul este unul din instrumentele cu care lucreaza ITM-ul, adica este de nivelul lor. :))

Alte discuții în legătură

Revisal 1.0.0 sonya33 sonya33 buna ziua, ca multi altii am nevoie de instalarea veriunii 1.0.0 a progr Revisal, pentru o preluare va rog ajutati-ma. multam fine (vezi toată discuția)
Revisal = registrul de evidenta al salariatilor Monica H. Monica H. Buna ziua tuturor, Am o intrebare si in acelasi timp o rugaminte, daca are cineva revisal versiunea 1.0.0 si imi poate da si mie aplicatia. Am nevoie de ... (vezi toată discuția)
Revisal 1.0.0 ContSters131476 ContSters131476 Buna seara Ma poate ajuta cineva cu REVISAL 1.0.0 (kit-ul de instalare) ? Am nevoie pentru preluarea bazei de date Multumesc mail: cristi_chi@mail.com (vezi toată discuția)