Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cabinet demnitar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cabinet demnitar

Care sunt normele care reglementeaza statutul persoanelor asimilate secretarilor de stat?Functia de director general al unei agentii nationale(unitate a administratiei centrale de stat) este considerata functie asimilata celei de se4cretar de stat?are acesta dreptul la un cabinet al demnitarului?
Multumesc.
ce inseamna "demnitar"?
~ Conținut șters la cerere ~