Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bon fiscal
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bon fiscal

Buna ziua. Daca am codurile CAEN - 4781, 4782, 4789 si 4799, trebuie obligatoriu sa dau bon clientilor? Nu e vorba ca nu am casa de marcat, dar clienti nu pot sta dupa mine pana le dau bon fiscal si multi dintre ei cumpara produsele mele dar nu mai iau bonul ca se grabesc. Chiar multi dintre clienti se razgandesc sa mai cumpere de la mine findca se formeaza o coada prea mare. Deci ce e de facut? Dau sau nu dau bon in continuare? Va multumesc.
Mesaj dublat: www.avocatnet.ro/content/for...

Va rugam nu mai postati aceeasi intrebare in unul sau mai multe topice sau in sectiuni diferite.