Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale taxa forfetara la sat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

taxa forfetara la sat

daca ma ajuta cineva daca se stie cum platim impozitul forfetar pe declaratie propie raspundere metrile patrati pt baruri nu cred ca vine cineva sa masoara efectiv suprafetele eu am un bar de 10 mp .daca inta si baia ,si depozitul sau numai suprafata de consumatie=D>=D>
Numai suprafata de consumatie