avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 566 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit proiect nou impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

proiect nou impozit forfetar

Buna ziua,

As dori sa stiu daca in noul proiect privind impozitul forfetar, firmele de consultanta CEN 7022 se regsesc sau nu i categoria celor platitoare de impozit forfetar.

Multumesc
Cel mai recent răspuns: aurica ilie , utilizator 10:25, 29 Martie 2010
primainvest consulting a scris:

Buna ziua,

As dori sa stiu daca in noul proiect privind impozitul forfetar, firmele de consultanta CEN 7022 se regsesc sau nu i categoria celor platitoare de impozit forfetar.

Multumesc


Vedeti link-ul: www.avocatnet.ro/content/art...
Multumesc,
imi puteti transmite un link unde gasesc varianta integrala a proiectului?

Cu stima,
Daca ajuta ....eu am gasit aici proiectul integral (atentie ca e sub forma de imagini succesive, adica e mai greu de citit, dar .....merge):
[ link extern ]



~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Impozitul forfetar-localuri Oana-S Oana-S Buna ziua, anul trecut era un proiect de lege care urma sa intre in vigoare de la 1 ianuarie - si anume impozitul forfetar pentru localuri ( cafenele, ... (vezi toată discuția)
Fonduri (masura 112)- lcepan lcepan Detin teren,cladire,un numar de aproximativ 100 de capete capre si dorinta de dezvoltare a domeniului de activitate. Care sunt pasii \"da capo al fine\" pe ... (vezi toată discuția)
Impozit forfetar agapes2 agapes2 Buna ziua. Impozitul forfetar se va aplica si daca este activitate secundara baruri si restaurante? Multumesc. (vezi toată discuția)