Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit proiect nou impozit forfetar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

proiect nou impozit forfetar

Buna ziua,

As dori sa stiu daca in noul proiect privind impozitul forfetar, firmele de consultanta CEN 7022 se regsesc sau nu i categoria celor platitoare de impozit forfetar.

Multumesc
primainvest consulting a scris:

Buna ziua,

As dori sa stiu daca in noul proiect privind impozitul forfetar, firmele de consultanta CEN 7022 se regsesc sau nu i categoria celor platitoare de impozit forfetar.

Multumesc

Vedeti link-ul: www.avocatnet.ro/content/art...
Multumesc,
imi puteti transmite un link unde gasesc varianta integrala a proiectului?

Cu stima,
Daca ajuta ....eu am gasit aici proiectul integral (atentie ca e sub forma de imagini succesive, adica e mai greu de citit, dar .....merge):
[ link extern ]