avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 844 soluții astăzi
Forum Activitate gabianghel

Activitate gabianghel

multumesc!
pe mine m-ar interesa doar recuperare banilo care nu este o suma deloc neglijabila aprox 9000 ron plus indicele inflatiei deci aproape 100 mil vechi chiar nu ma incazeste cu numic dara ii face dosr penal dar m-am gandit ca poate asa o constrang .daca mai vedeti si alte soltii m-as bucura sa le aflu tocmai am aflat ca s-a declansat procedura de insolveta este vorba de firma ducomar targoviste
buna ziua!
Astazi am trimis prin posta o plangere penala impotriva fostului meu angajator care nu a respectat o hotarare judectoresca prin care era obligat sa imi platesca salariile restante .Mentionez ca am asteptat si termenul de recurs am facut si cerere pentru plata in urma hotararii Tribunalului Dambovita.LA CE MAPOT ASTEPTA IN CONTINUARE ?.MAI E VREO SPERANTA PENTRU RECUPERAREA DEBITELOR RESTANTE?
buna ziua!
in data de 16.06.09 am obtinut o hotarre judecatoresca prin care angajatorul meu este obigat sa platesca salariile restante.am asteptat hotarea acasa ,asosit,am asteptat termenul de recurs ,nu au facut,am facut cerere sa imi plateasca salariul conform hot judecatoresti nr....,nimic .CEPOT FACE IN CONTINUARE?
DACA DESCHID PLAGERE PENALA ,MA POATE AJUTA CINEVA SA O FORMULEZ SI SA IMI ZICA UNDE O DEPUN