avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 632 soluții astăzi
Forum Activitate inorder2fly

Activitate inorder2fly

Răspuns la discuția admitere sng 2010
Buna.
Pe mine m-au sunat astazi de la Curtea de Apel Bucuresti si mi-au cerut 2 caracterizari-recomandari: de la ultimul loc de munca si de la un profesor.
Trebuie sa le depun pana miercuri, inclusiv.
Spor la pregatiri (vorba lui bummy) si sa aveti sarbatori frumoase si luminoase.:)
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Da, este timp... dar, au si ei un calendar...:)
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Buna.
A fost careva contactat(a) pentru verificarea bunei reputatii?
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Buna.
Am facut rost de legile care ne trebuie la organizare judiciara (in varianta electronica, actualizate la zi).
Daca mai sunt printre voi persoane care le vor, dati-mi un mail si vi le trimit.
Mail-ul meu este inorder2fly@yahoo.com.

Spor maxim.
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Scz ptr repetitia lui ,,toata", dar chiar toata m-am ofticat anul trecut.:"> #-o
In legatura cu organizarea concursului, aceasta este stricta, cam ca la examenul de admitere la INM (ptr. cunoscatori:))... Supravegherea, in schimb, este sub INM... am vazut si persoane care s-au inspirat de la altii (putine, ce-i drept). Anul trecut s-a tinut concursul la Univ. D. Cantemir...
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Da, am mai incercat si in toamna anului trecut... Din pacate, nu m-am pregatit cum trebuia la organizare judiciara... Cu toata nota mea de toata jalea de la organizare, tot am fost in primii 50 (inainte de contestatii), dar din pacate nu si printre admisi...
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Buna. M-am inscis si eu tot la Trib Bucuresti. La inceputul saptamanii erau inscrise 12 persoane... M-am apucat si eu de cateva zile sa citesc la organizare judiciara... Nu mi se pare usoara deloc, dar ne descurcam noi:).
Mult spor!
Răspuns la discuția admitere sng 2010
Simona1909, iti multumim tare mult pentru informatii!:vishenka:
Eu as mai vrea sa stiu daca sunt suficiente Codurile pentru pregatirea la proceduri...
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Sarbatori fericite tuturor si un an nou plin de realizari!:yes:
Răspuns la discuția admitere inm 2010
Mi se pare ca unul dintre testele postate pe site-ul INM-ului este luat de pe site-ul LSAC, tradus, bineinteles.
Pe site-ul LSAC este si un model de test explicat...

Spor!