avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1241 soluții astăzi
Forum Activitate nenea toto

Activitate nenea toto

in actul de vânzare este trecuta suma de 26000 mi lei din care 13000 pe loc iar restul sa constituie valoarea întreținerii noastre Menționez ca nu am acceptat bani de la copii ,asa era procedura ,nici la intocmirea actului si nici pe urma .Se poate modifica actul in favoarea nepoatei ,fata copiilor ,are 7 ani Multumesc
BUNA SEARA
am vândut un apartament copiilor cu uzufruct ,ca sa ma întrețină pana la sfârșit.Copiii s-au despărțit ,fiecare au ales ,pot anula actul de vânzare ,cumpărare Eu am plătit tot timpul facturile la bloc
buna ziua ,Vis a vis de procesul de divort ,S-a dat prima pronunțare fara participare ,de anulare ,cu termen de de refacere cerere ,Nu s-a mai făcut cerere .Acum pot sa recuperez o parte de bani ,Am dat 450 de EURO
buna ziua ,Vis a vis de procesul de divort ,S-a dat prima pronunțare fara participare ,de anulare ,cu termen de de refacere cerere ,Nu s-a mai făcut cerere .Acum pot sa recuperez o parte de bani ,Am dat 450 de EURO
buna ziua ,Vis a vis de procesul de divort ,S-a dat prima pronunțare fara participare ,de anulare ,cu termen de de refacere cerere ,Nu s-a mai făcut cerere .Acum pot sa recuperez o parte de bani ,Am dat 450 de EURO
buna ziua ,Vis a vis de procesul de divort ,S-a dat prima pronunțare fara participare ,de anulare ,cu termen de de refacere cerere ,Nu s-a mai făcut cerere .Acum pot sa recuperez o parte de bani ,Am dat 450 de EURO
buna ziua ,Vis a vis de procesul de divort ,S-a dat prima pronunțare fara participare ,de anulare ,cu termen de de refacere cerere ,Nu s-a mai făcut cerere .Acum pot sa recuperez o parte de bani ,Am dat 450 de EURO
Discuție divort
Am depus cerere de divort si am dat o suma de bani pentru toate capetele din divort , unui avocat .La prima ședința sa stabilit sa se faca o noua cerere, ,daca se mai doreste,in termen de 15 zile de la pronumtare .O noua cerere nu s-a mai facut ,Avand in vedere ca avocatul nu a prestat nici o reprezentare pentru mine ,pot cere o parte din bani .
Multumesc
am platit avocatul pentru un proces de divort divorţ CU COPII+EX.AUT.PARINTESTI+STAB. DOM. MINOR+PENSIE ÎNTREȚINERE+PARTAJ BUNURI COMUNE+REVENIRE NUME
Vreau sa schimb avocatul .
Se pot recupera bani dați
Procesul a fost inregistrat dar nu are data de sedinta