avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 914 soluții astăzi
Forum Activitate relutu

Activitate relutu

Am 50 mil.lei de recuperat de la o firma din sangeorgiu mures impex vladel srl a avut un motel,3 magazine ,administratorul le xa trecut pe alte firme sau p.f. a inchiriat magazinele la o ruda maximos srl care stiu ca plateste chirie 70 mil. lei pe luna, dupa ce administratorul si a aranjat treburile a plecat in spania.am ajuns la executor judecatoresc dar zice ca nu are ce executa,nu se poate dovedi ca administratorul le a trecut cu rea credinta pe alte firme?pot cere insolventa si atunci se descopera ce a facut?mersi
qcert.
sunteti singurul consultant asa cred,care ati inteles situatia,intr adevar din punct de vedere spiritual e f.f.f. greu,nu as fi crezut asa ceva niciodata,macar ca am mai auzit si eu asemenea tragedii emotionale dar ziceam ca s mofturi femeiesti.Nu e chiar asa se pare ca si un barbat puternic sufera si ma gandesc numai la copii ca o sa ajunga pe drumuri, mai ales ca fetita a inceput in cl. 1 a si are numai F.B. Dar ce fac cu femeia asta caci cand ma apropii de ea imi vine in minte ca i a declarat dragoste acelui individ cu toate ca acum zice ca nu mai simte nimic si ca ma iubeste pe mine? motivul ei e ca m am departat de ea eu fiind ocupat cu firma
din exterior cand privesti lucrurile este usor, dar cand esti implicat din toate punctele de vedere este f. greu de trecut cu vederea
multumesc oricum.
pai dovada e acel bilet de dragoste care e la el si el nu mai recunoaste,am schimbat numerele de telefoane sa nu o mai gaseasca,ea se fereste de el cel putin in prezenta mea,exista si un mesaj cum ca el sa se gandeasca la un necrolog. deci se gandea la suicid,asta nu i constrangere psihica?
de fapt excrocul e un felde vedeta locala si publica la ziar si poate usor,de fapt eu nu credeam ca o sa publice dar sotia a fost asa de socata ca a zis ca ajunge la suicid.cred ca nu au ajuns la sex caci altfel nu se mai intorcea in familie
stiu ca ar trebui sa mi vad de viata dar tot timpul imi vin imagini,discutiile care au fost cu sotia cu excrocul si stiind ca sotia e fff credincioasa nu mi vine sa cred ca a reusit excrocul s o determine sa i zica ca o iubeste?
ba ca mi fura si copii
el nu i vinovat ? cum poate plati durerea produsa?legal bineinteles
BUNA,SUNT INGINER SI STUDENT LA DREPT IN ANUL 1,SOTIA A LUCRAT LA FIRMA UNUI EXCROC,A SEDUS O SI A PUS O SA SCRIE PE HARTIE CE SIMTE PENTRU EL,LA SEX NU AU AJUNS CACI AM AFLAT LA TIMP,CU AJUTORUL DOMNULUI EVIDENT CACI AM SI 2 COPII,IAR SOTIA SI A DEPUS DEMISIA,EXCROCUL CA SA SI O RETRAGA SAU ANULEZE DEMISIA A ZIS CA I PUBLICA BILETUL DE DRAGOSTE IN PRESA CA I ARATA SOTULUI, BA MAI MULT A ZIS C O UIBESTE SI CA VREA S O IA DE SOTIE CU COPII CU TOT,EA A REFUZAT A FOST SOCATA SI MI A ZIS MIE CACI ORICUM DACA PUBLICA IN PRESA EA SE SINUCIDE CACI NU POATE TRAI CU RUSINEA DE AFLA TOTI CUNOSCUTII EI. AM DISCUTAT,DE FAPT NUMAI DISCUTIE NU POATE FI,EXCROCUL NU RECUNOASTE DE BILETUL DE DRAGOSTE I AM ZIS SA L RETURNEZE SI SA I DAM FOC SA INGROPAM TOTUL.DAR EL NU RECUNOASTE,A BATUT APROPO SOTIEI CA SI DACA PLEACA DE LA EL PE BAZA BILETULUI EL INCA O MAI CAUTA LA TELEFON,EU DE FAPR NU MAI AM INCREDERE NICI IN SOTIA,MI A ZIS DE BILETUL DE DRAGOSTE IN URMA SOCULUI PSIHIC CACI ALTFEL NU MI ZICEA DE FRICA SA NU DIVORTEZ CACI ORICUM EA MUREA. EU SI EA SUNTEM IN DEPRESIE PSIHICA MERGEM LA PSIHOLOG DAR BILETUL ASTA NU MI DA PACE SI CUM SA COMPORTAT EXCROCUL CU EA. PT. COPII O IERT CACI LA SEX NU S A AJUNS DAR PENTRU SANTAJ SE POASTE NUMI ASA EXCROCUL AR TREBUI SA PLATEASCA NU?
CUM SA FAC?
MERSI ANTICIPAT