avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1885 soluții astăzi
Forum Activitate bogdan curtean

Activitate bogdan curtean

Răspuns la discuția recuperare vechime
si unde gasesc aceste arhive
va rog sa-mi spune-ti si mie cum si de unde pot sa-mi recuperez vechimea de la firme care nu mai stiu de ele firme la care am lucrat in anii 1969-1976


:((










































































































































Răspuns la discuția bonurile de masa
va multumesc d tudor valeriu m-am referit la aceei utilizatori care banuiesc ca nu au nici o pregatire in domeniu asa ca dvs sau ca avocat sau consilier am inteles si am sunat la ITM unde mi s-a spus sa fac sesizare scrisa oricum imi cer scz daca s-a inteles gresit nu vreau sfaturi de la UTILIZATORI
Răspuns la discuția bonurile de masa
VA MULTUMESC dar vreau sfaturi de la persoane autorizate cum de altfel sunteti si dvs




Răspuns la discuția bonurile de masa
va rog indrumati-ma unde mai pot sa merg in afara de resurse umane totusi e munca mea
scz nu ma prea pricep
Răspuns la discuția bonurile de masa
nu mai vb ca la angajare mi s-a promis un salariu si am primit altul lucrez 12 ore pe zi primesc 20 de bonuri iar la salariu adica in aceeasi zi imi opresc banii pe ele luna oct am efectuat 252 hinmultit cu 38000 / atit se plateste ora/=9576000din care mi s-a oprit 20inmultit cu 87200 val bonului de masa si mi s-a dat 7832000 este corect
? daca m-a duc la resurse umane sigur ma da afara
Răspuns la discuția bonurile de masa
va da-ti seama ce inseamna sa merg la sefi cu aceasta problema
ma da afara
Răspuns la discuția bonurile de masa
nu am lipsit niciodata nici motivat
Răspuns la discuția bonurile de masa
nu am probleme la servici si mentionez ca asa procedeaza la toti angajatii
Răspuns la discuția bonurile de masa
LUCREZ LA FIRMA DE PAZA BGS in fiecare luna se calculeaza orele care sunt efectuate adica nr de ore inmultit cu 38000 lei vechi din care se scade valoarea bonurilor de masa si mi se da diferenta