avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 612 soluții astăzi
Forum Activitate ramss

Activitate ramss

Tatal ataca pshic pe mama vrand sa o scoata fara discernamant a duso la un spital psihiatric cat timp am fost plecat internarea a fost sub un pretext de cadere nervoasa , lucrurile stau cam complicat deoarece sa dat un diagnostic tulburare psihotica iar problema care se pune in vedere mama este sanatoasa tun iar el cauta scandal din orice numai sa o inebuneasca pe mama el vrand sa vanda apartamentu si sa ne lase pe drumuri , intrebarea mea care este . Cum pot sa rastorn aceasta situatie ? Tatal avand unele relatii in acest spital si poate scoate ori ce diagnostic mamei . Va multumesc anticipat astept cu nerabdare raspunsurile dumneavoastra. Facand o paranteza la cele relatate ce as vrea eu sa fac este sa iau rezultatul de la spitalul respectiv si sa ma duc in al t judet sa fac o expertiza medicala si sa dau in judecata spitalul repectiv din o suta de oameni care vorbesc cu mama 100 spun ca e perfect sanatoasa din punct de vedere mintal si fizic numai tatal , frati si surorile tatalui si doctorita aceea cred ca e nebuna trageti dumneavoastra concluziile .
Buna ziua ma numesc robert si am o problema eu am plecat din tara de acum aproape 2 ani si in romania a aparut o acuzatie ca acum 2 ani pana sa plec din tara eu "care nu posed permis de conducere " am accidentat o tanara din orasul meu natal doar pentru ca eram in posesia unei masini de aceasi culoare "o masina gry" opel al carui numar nu il cunoaste si a aflat ca sunt eu la volan doar fluturand o poaza de a mea pe la vecini mei intreband daca eu sunt persoana din poza ea bazanduse pe reputatia mea ca am bani munciti afara am crezut ca zicea doar asa ca sa ma sperie sa ii dau vrun ban nu ca ar fi vazut ceva de la mine si timp de un an de zile si 3 luni cica dosarul meu ar fi in procuratura si ea tot trimite pe cate cineva la mine la usa si mama mea sa dus la procuratura spunanduse ca chiar dosaru este in procuratura si ca as trebui sa vin in tara pentru a da explicati spunetimi ce sa fac sfatuitima va rog frumos ca eu nu am vrut sa plec din tara care ma aflu ca imi puteam pierde slujba greu obtinuta va multumesc anticipat