avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 872 soluții astăzi
Forum Activitate mgigoloiu

Activitate mgigoloiu

nu am promis nici ca ma insor cu ea si nici nu am oferti bani sau altceva .Tot ce am de promis ii promit doar baiatului meu (am fost casatorit )
Ea sa indragostit de mine pe cind efectuam niste lucrari de renovare la casa parintilor ei si de atunci nu mai scap de ea .
Ce pot sa va spun sincer este faptul ca fizic nu arat de 34 ani ,poate din cauza aceasta sa indragostit de mine caci arat mult mai tinar nici eu nu stiu ce sa mai cred ,dar nici nu stiu ce sa fac ,deaceea va re sfatul ,nu am nevoie de probleme ,nu vreau sa-mi ramina baiatul pe drumuri.:(
Discuție avansuri
in cazul in care ea este cea care imi face mie avansuri pentru a intretine acte sexuale cu ea , fara ca eu sa-i fac promisiuni , sau sai ofer bani sau altceva la schimb , si nici sa nu fie vorba ca aiba o viata de familie mai dura .atunci mai pot fi acuzat de ceva chiar daca ea are 15 ani si eu 34 ani ?
Discuție corupere
am o relatie ce dureraza de 6 luni , cu o fata de 15 ani iar eu avind 34 de ani , pot fi acuzat de corupere de minori daca intretin relatii sexuale cu acordul ei si daca ea declara in scris ca a fost deacord cu actul sexual ?

ce acuzatii imi pot aduce parintii ei ? si ce pedeapsa risc eu ?
dar daca nu intretin relatii sexuale cu ea pot fi acuzat de vreo infractiune ?