avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 763 soluții astăzi
Forum Activitate sanduu

Activitate sanduu

Răspuns la discuția Suspendare cim
tocmai ca nici eu nu stiu de ce, mi spus sa stau acasa ca ma suna si cind ia-m spus sefului mai mic sa nu ma trezesc cu nemotivate a zis nu ca mia zis sa-ti fac cerere de suspendare
Răspuns la discuția Suspendare cim
nu
Discuție Suspendare cim
la serviciu cineva ma bagat in gura sefului ca nu muncesc total neadevarat sefu a zis il dam afara dar pina acum nimic dar ia spus sefului mai mic sa-mi faca cerere de suspendare care nu inteleg de ce ori ma dai ori nu afara luni vreau sa-mi bag demisia asta sa intimplat miercuri ce sa fac?MERCI TUTUROR
Discuție Demisie
daca imi dau demisia de la serviciu trebuie sa mai lucrez?:">
Discuție pierd somajul?

Sunt in somaj . Firma la care am lucrat si m-a dat in somaj ma rechiama innapoi. Eu nu vreau sa ma duc. Ce se poate intampla, imi poate lua somajul?
Răspuns la discuția co
va multumesc fffffffffff mult
Discuție co

mai am 20 zile de concediu de odihna si 6 zile de libere deoarece ma dat an somaj a spus ca mi-le plateste pe toate.salariu meu este de 2245 ron,as vrea si eu cati bani ar trebui sa-mi dea.va multumesc#-o
Răspuns la discuția Somaj
Va rog sa-mi spuneti care este salariul brut mediu de economie pe tara. Va multumesc!
Discuție Somaj
Inca nu am depus actele pentru somaj si as dori sa stiu daca imi puteti spune ce suma voi primi pe durata somajului.
Am 21 de ani de munca,salariul brut 2240 sau cum se calculeaza.