Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii co
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

co

mai am 20 zile de concediu de odihna si 6 zile de libere deoarece ma dat an somaj a spus ca mi-le plateste pe toate.salariu meu este de 2245 ron,as vrea si eu cati bani ar trebui sa-mi dea.va multumesc#-o
1. Nu aveti contabil la firma sa va spuna cum se calculeaza?
2. Pentru CO se face media zilnica a salariilor pe ultimele 3 luni si se inmulteste cu 20.
3. Pentru cele 6 zile de libere va plateste cu salariul mediu zilnic (2245:20x6).
va multumesc fffffffffff mult